Witamy w G&G Instalacje Elektryczne

Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie branży elektrycznej, a więc zakładaniem instalacji elektrycznych i im pokrewnych w budownictwie użytkowym i mieszkaniowym. Zapraszamy do zapoznania się z działem zakres usług, który dokładnie precyzuje profil naszej działalności.

interior-design-828545_1280

W kilku słowach o nas

Firma G&G Instalacje Elektryczne w obecnej formie została zarejestrowana w lipcu 2011 roku. Jako główny przedmiot działalności zaplanowane zostało wykonawstwo w branży elektroenergetycznej. Mając jednak na uwadze potrzeby rynku firma rozszerzyła swój wachlarz usług o dziedziny pokrewne takie jak instalatorstwo teletechniczne, alarmowe i monitoringu.

Ciągły rozwój

Za jeden z najważniejszych celów stawiamy sobie inwestowanie w nowe technologie. Wiemy, że wdrażanie nowych rozwiązań polepsza naszą efektywność, a więc i konkurencyjność na wymagającym rynku.

electrician-1080563_1280 — kopia

Wysoka jakość usług

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z najwyższą starannością, zgodnie z najlepszą posiadaną wiedzą techniczną, aktualnymi przepisami i normami.

Ceny usług

W celu uzyskania wyceny usługi należy przesłać na nasz adres e-mail projekt branżowy, przedmiar robót, kosztorys, lub inną dokumentację umożliwiającą zapoznanie się z inwestycją lub umówić się na wizję lokalną, by określić zakres robót. Dostępne sposoby płatności: gotówka, przelew, system ratalny.